MÖBLER / Bord / Slagbord 11944114
nr 1194 4114
Slagbord
längd: 50 + 2x70, djup: 110 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:29:54
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr